SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHET LOKALIN DHE SHTEPIN te Hamom Gjamija te Pazari { PAZARI i vjeter
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '17
Madhësia :
284 m²
ID e produktit :
137760
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP SHET LOKALIN DHE SHTEPIN
te Hamom Gjamija te Pazari { PAZARI i vjeter
Shesim Lokalin 122m2
Dhe kati dyt shtepi 162 m2
Shtepija ndodhet mu ne mes te Tregut afer Hamom Gjamis
Shtepija esht shum e pershtatshme si per jetes po ashut dhe per bizenes
Shtepija esht pak sa e vjeter por ne nje vend shum te bukur dhe tej me prspektiv
Shtepija esht me leje te ndertimit
Shtepiaj esht dy kat me dyqan ku dyqani esht i leshuar me QERA per MOBILE .
Shtepija Shitet ne menyr urgjente dhe me nje super qmim
per vetem 95 mij euro komplet 284m2
Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsap .
Apo ne Nr Vales +37744699964 Ne 24/or Online . Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminders .
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »