SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHET SHETEPIN ME DYQANE Shesim 4 Kat shtepin ne QENDER TE PEJES Shtepija nodhet pikirsht te KULLA E PASHES -Pej
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '17
ID e produktit :
137761
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP SHET SHETEPIN ME DYQANE
Shesim 4 Kat shtepin ne QENDER TE PEJES
Shtepija nodhet pikirsht te KULLA E PASHES -Pej
Shtepija posedon 3 kate Dyqane me nga 250m2
Dhe kati i 4 shtepi Banimi 250 m2 e ndar ne dy banesa qe dot thot njera pjes posedon 125m2 dhe tjetra 125m2
Reditja Plani
KATI -I- 250m2 -DYQAN
KATI -II - 250m2 -DYQAN
KATI -III- 250m2 -DYQAN
KATI -IV- 250m2 -BANIM
KOMPLET 1000m2
Andaj ju qe deshironi ta keni ket objekt mu ne Zemer te qytetit mos hezitoni Na kontaktoni sa me par ne nr e tel ton dhe ejani dhe binduni dhe vet per Kualitetin dhe vendin se ku nodhet ky objekt .
Shtepija Ndodhet vetem 50m Nga Shtepia e Mallrave
Shtepija Ndodhet vetem 100m nga Qarshi gjamija
Shtepija nodhet vetem 500 m nga Hotel dugagjini
Shtepija Nodhet vetem 50m nga gjarshija e gjat
Shtepija nodhet ne rrugen lidhja e Pejes ne rrugen e tregut dhe te biznesit andaj mos hezitoni qe ta keni ne posedim ket pron perkthimi i menjehershem pronari Shqipetar .
Per momentin jan te jepura 3 katet me qera.
ju mir persim 24/or
Shitet ne menyr Urgjente me qmim 500Mij Euro
Qmimi i njegucjushem .
Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsap .
Apo ne Nr Vales +37744699964 Ne 24/or Online . Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminders .
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »