SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia në velani Rr.Edmond Hoxha
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
2
Madhësia :
600 m²
ID e produktit :
137773
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kati përdhes Lokal lartësia 3.2 m me sipërfaqe 150 m2
Kati i pare 4 dhoma ,banjo 370×200
Kati i dytë 4 dhoma, banjo 370×200
Kati i tretë hapsirë e gjitha me banjo 370×300
Çdo katë ka terasa në dy anët e shtëpisë gjithsej 12 terasa!
Çdo katë i ka 150m2 sipërfaqe dmth totali 450 m2 banim dhe 150m2
Tatimi i paguar
Rryma e paguar
Gjitha dokumentet janë në rregull
Rruga Edmond hoxha ka dy hymje shtëpia dhe në të dy anët ka rrugë.për më shumë kontakto viber +37745644680Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
045 644 680
Velani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »