SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitën Banesat ne Dragodan te Minimaxi
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '17
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
6
Madhësia :
117 m²
ID e produktit :
137784
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesimë Banesa në Dragodan te Minimaxi Banesat jan në ndërtim e sipër.banesa sillen prej 62m2 deri 117m2.Banesat janë te ndërtuar me nje matrial të mirë dhe izolim të mirëdhe kan hapsir gjelnrimi garazha lokale.për me shumë shiqo fotot dhe kontaktoBanesat janë duke u punuar me një afat do të përfundojn.per më shumë na kontaktoni në viber.
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
045 644 680
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »