SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET PENTOHUSI ME SIPERFAQE 174 m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:50
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
174 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Tarracë Kulmi, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
137815
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Pentohusi me siperfaqe 104 m2 banim dhe 70 m2 verand(ballkona)
-Pentohusi perbehet nga salloni+kuzhina,tre dhoma gjumi,banjo,koridor dhe ballkona.
Orientimi eshte ka jesa lindje dhe jug.
Karakteristikat dhe materialet:
Dy hyrje për çdo objekt
Tri banesa në kat
Monitorim i objektit - Sigurim
Materiale të çertifikuara dhe të testuara
Furnizim të pandërprerë me ujë (rezervuar i ujit)
Instalime elektrike me prodhime europiane
Ashensorë me prodhim gjerman
Dritare termoizoluese nga qelqi Low-E dhe roleta të aluminit
Parket i klasit të parë
Qeramikë e zgjedhur nga ju
Pentohusi behet i gatshem per banim ne dhjetor 2016.
Cmimi me mareveshje,
Informata rreth publikuesit
Ndermarrja Ndertimore Sherbyese - NASA
Therandë
049344020
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »