SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 2 dhomshe 55m2 kati 6 Lagja Spitalit
Çmimi :
€41,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Prill
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
137817
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen e Spitalit (Afër Rrethit, përball Supër Vivës), me sipërfaqe 55m2 në katin e 6-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhinë, dhom të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, ka parking rrugor. Banesa është me dokumenta në rregull, Kontrata bëhet te Noteri.


Ndërtim i ri.
Çmimi: 41.000€.

+37744443349 (VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »