SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet zyra mbi 200m2 me qira ne Lagjen Pejton
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:03
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
137820
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet zyra mbi 200m2 me qira ne Lagjen Pejton.
Zyra eshte ne katin perdhese, ka dy banjo dhe kuzhine.
Zyra eshte e pershtatshme per cdo lloj veprimtarie.
Çmimi eshte 1000euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »