SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet VILA ne Bregun e Diellit te Ambullanta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
Viti i ndërtimit :
1980
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
137824
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet për SHITJE shtëpia në lagjen Bregu i Diellit afër Ambulantës

330m2 | 9 Dhoma Gjumi | 3 Banjo | 2 Ari truall

●rr.Hyzri Talla, Bregu Diellit, Prishtinë
●Tri kate, çdo kat mund të shndërrohet ne banesë Sallon+Kuzhinë dhe 3 Dhoma gjumi
○Afër Ambulantës, Shkollës Ismail Qemajli dhe Stacionit të autobusit Linja 3
○Dalje të drejtpërdrejtë në rrugën kryesore
○Posedon kopësht privat
○Lëshuar me qira për 3 Vite
○E përshtatshme për Biznes, Jetesë, Afarizëm

Te hyrat nga Qiraja jane: 1250E ne muaj

Për më shumë informata:

✆ 045 410 363
✆ +386 49 60 62 60 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com

💻 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Veton
Mitrovicë
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »