SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 55m2 Kati i 5-të
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Prill
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
137829
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa me sipërfaqe prej 55m2, kati i 5-te i banimit ,afer Spitalit në Vushtrri dhe posedon:
-1 dhomë gjumi
-Sallon dhe kuzhinë
-Terracë

- Për më shumë INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballë VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(viber)
urbangrup02@gmail.com
Informata rreth publikuesit
UrbanGrup
Vushtrri
+37744570670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »