SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari truall ne Arberi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor
Madhësia :
1200 m²
ID e produktit :
137834
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me qira shtepia 1200m2 ne 7 ari truall ne lagjen Arberia. Objekti eshte shume i pershtatshem per Ambasade ( per 16 vite ka qene ambasada e Britanise se Madhe) ku gjithe hapesira eshte e organizuar dhe e pajisur me inventar per zyre dhe administrate.
Objekti ka keto hapesira:
- 20 zyre,te gjitha madhsit
- 3 kuzhina
- 6 banjo,
- garazha per 8 deri 10 vetura
Objekti ka te gjitha pajisjet te blinduara, ka sistemin modern te sigurimit dhe monitorim te kamerave, sistemin e ventilimit, nxemjen qendrore te gjitha te kualitetit te larte.
Jepet edhe me qera per perjudhe te gjate.
Qmimi i qirase sipas marreveshjes.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »