SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qera banesa me 4 hapsira per zyre ne shesh.
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
117 m²
ID e produktit :
137839
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne katin e 2 ,ka 4 hapsira pune plus kuzhine te veqant eshte komplet e renovuar perball hotel swis diamond.
Banesa eshte e pershtatshme per zyre dhe leshohet pa mobile.
Qmimi 850 euro i diskutushem.
Per me shume info:
045627018
Informata rreth publikuesit
Liburn
Prishtinë
045627018
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »