SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Trualli afer Pallatit te Drejtesis dhe Fshatit Nderkombetare
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:51
Madhësia :
3500 m²
ID e produktit :
137849
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Trualli me cmim te volitshem!

Shes 3.5 ari truall ne Veternik mbrapa Fshatit Nderkombetar mes Gorenjes dhe Pallatit te Drejtesis.

I pershtashem per ndertim te ulet (Shtepi)
Trualli posedin tere invfrastrukturen e nevojshme si:
- Rrjetin e Ujesjellsit
- Rrjetin e Kanalizimit
- Kablloret elektrike
- Rrugen e cila eshte e ndriquar nga Fshati Nderkombetare dhe e shtruar me Zhavore

I tere trualli eshte i mbjellur me pem te ndryshme

Trualli posedon tere dokumentacionin e nevojshem dhe me Flete Poseduese

Cmimi: Sipas marrveshjes

Te; 045 410 363
Viber: +38649 60 62 60
Informata rreth publikuesit
Veton
Mitrovicë
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »