SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli Ferizaj, Fshati Vjeter
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Nëntor '16
Madhësia :
18000 m²
ID e produktit :
137854
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten: Troje
Kuadraturë: 180 ari, parcelat mund te ndahen nga 5 ari e me shume.
Lokacioni : Fshati Vjeter
Infrastruktura: Rruga e gjërë 5 m, kanalizim ,rrymë dhe ujë.
Pronari: Shqiptarë
Dokumentacioni: Në rregullë

TELEFONI KONTAKTUES

Viber: 0038649728185
Informata rreth publikuesit
Bajram
Ferizaj
0038649728185
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »