SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
47 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
137866
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen e ndertuar ne vitin 2012 nga kompania VG Construction. Banesa eshte ne katin e 4, me dy ashensore qe jane ne gjendje shume te mire dhe ne sherbim konstant. Banesa ka nxemje te veten qendrore me kallda me rryme te markes VAILANT dhe me mundesine e kyqjes ne rrjetin e qytetit ne momentin kur infrastruktura e rrjeti mundesohet nga Termokosi. Banesa eshte ne gjendje te shkelqyeshme dhe shitet me te gjitha mobiljet qe jane enkas te punuara per madhesine e saj. Perbehet nga hapesira e qendrimit ditor se bashku me kuzhine, dhomes se fjetjes, banjos, korridorit dhe ballkonit me nje siperfaqe prej 6 m2. Banesa ne total ka 47 m2. Nese te interesuar, ju lutem me kontaktoni permes telefonit ne numrin 049 930 130. Çmimi sipas marreveshjes!
Informata rreth publikuesit
Ardian
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »