SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa(Shitet banesa me 95m2)258/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:02
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
137897
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa me 95m2 ne katin e 1 perball stacionit te trenit.
Banesa eshte me 3 dhoma gjumi sallon kuzhine banjo dhe ballkon.
Banesa ka pamjen nga hekurudha dhe eshte e gatshme me qelsa ne dore.
Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com  Email: ringa1@live.de FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga  Shitjen e mundson Agjencioni Ringa Nr kontaktues: 045 606 103.
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »