SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa(Shitet Banesa me 111m2)259/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:51
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
137899
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne rrugen e Gilanit Rr.Rexhep Bislimi perball kishes katolike.
Banesa eshte 111m2 dhe gjindet ne katin e 1 me tri dhoma gjumi sallon kuzhine banjo dhe ballkon.
Banesa eshte e gatshme dhe e mobiluar.
Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com  Email: ringa1@live.de FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga  Shitjen e mundson Agjencioni Ringa Nr kontaktues: 045 606 103.
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »