SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa Super Luksoze afer Restaurant Rugoves.
Çmimi fillestar :
€450.00
Ju kurseni :
€100.00 (23% zbritje)
Çmimi :
€350.00 Çmimi rritet në €450.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:44
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
137910
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa super Luksoze ne Prishtine.
Banesa eshte e madhe 110 m2 .
Banesa posedon 1 dhom gjumi , sallon , kuzhin.
Secila dhome ka klime dhe Led Tv.
Nxemja qendrore me rrym.
Banesa eshte e mobilume ekstrem mire dhe gjithqka eshte e re.
Qmimi:450 euro.

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
+377 (44) 77 77 90
+377 (44) 132 995

e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Rr. Deshmoret e Kombit (D1 H3 Nr.6).
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »