SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes super e renovuar me qera afer kol.Iliria
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:11
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
137915
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes super e renovuar me qera afer kol.Iliria

Leshohet banesa super e renovuar me qera afer Kolegjit Iliria.
Banesa eshte kate shtepie, me hymje te veqant dhe oborr te veqant.
Banesa ndodhet ne katin e dyt .
Banesa posedon sallon,kuzhin,nje dhome gjumi,2 ballkona, hapesire e shfrytezueshme ne koridor.
Uje dhe rryme 24 or , siguri maksimale, nxemja eshte me rryme.
Qmimi:300 euro

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
+377 (44) 77 77 90
+377 (44) 132 995

e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »