SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap Lokal/Depo podrumin 40M2 me qera
Çmimi :
€85.00
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '16
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
137916
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap lokalin ne Fushe Kosove Rr. Nena Tereze perball ,,ish Murebest'', ne gjendje te rregullt per shfrytezim si depo apo ndonje veprimtari biznesi qe nuk duhet te jet me doemos me pamje nga rruga si sony playstation, call center, ose qka do tjeter, apo vetem per depo, eshte ne pllaka, ka dritare, rrym, tauletin ne koridor te perbashket dhe plotson te gjitha kushtet edhe per ndonje veprimtari biznesi. Qmimi mund edhe te negociohet nese paguhet ne avanc per 6 muaj apo nje vjet ju flm.
Informata rreth publikuesit
Burhan
Fushë Kosovë
045-828-860
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »