SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa(Shiten Lokalet perball Spitalit)107/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:02
ID e produktit :
137920
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten lokalet ne Rr.Ramadan Rexhepi me siperfaqe nga 340m2 , 120m2, 90m2 dhe 50m2.
Lokalet jane ne katin e dyte dhe ne katin e tretë.
Lokalet kan pamje nga Emergjenca.
Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com  Email: ringa1@live.de FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga  Shitjen e mundson Agjencioni Ringa Nr kontaktues: 045 606 103.
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »