SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESË EKSKLUZIVE 125 m2
Çmimi fillestar :
€80,000.00
Ju kurseni :
€3,000.00 (4% zbritje)
Çmimi :
€77,000.00 Çmimi rritet në €80,000.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:47
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
125 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
137921
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESË EKSKLUZIVE 125 m2

Banesa perbehet nga:
1 Sallon (qëndrim ditor) të madh 50 m2
2 Dhoma gjumi
1 Dhomë me Banjo
1 Banjo tjetër të madhe
1 Kuzhinë të madhe
1 Tryezari
1 shank modern
2 ballkona
- Hapësirë komode e korridorit
- Enterieri i banesës është ekskluziv, i punuar me dekorime klasike dhe moderne
- Dyert e brendshme janë dyer të bardha kualitative të dekoruara, të prodhuesit slloven Lesna.
- Tw gjitha dritaret e banesws janw me roleta.
- Qermamika e banjove është qeramikë e klasit të parë, të prodhuesit italian.
- Banesa ka ngrohje qendrore, korridori ka ngrohje edhe në dysheme.
- E tërë hapësira e banesës ka pajisje të klimatizimit.
- Banesa ka të insaluara edhe pajisjet modern të alarmit të sigurisë, pajisje këto Wireless (pa kabllo).
- Interneti Wireless dhe televizioni kabllor janë të instaluara në të gjitha dhomat e banesës.
- Banesa është e mobiluar me mobile bashkëkohore të prodhuesve të njohur italian.
Adresa: Lagja Apollonia pas Kolegjit AAB, Fushë Kosovë
Qmimi: 80 000


Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
+377 (44) 77 77 90
+377 (44) 132 995
e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Rr. Deshmoret e Kombit (D1 H3 Nr.6).
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »