SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa Super Luksoze afer Viva Fresh
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:00
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
137922
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa Super Luksoze afer Viva Fresh

Leshohet banesa Super Luksoze afer Viva Fresh ne Lagjen e Spitalit perkatsisht rruga B.
Banesa eshte super e mobiluar dhe leshohet vetem per nderkombtar dhe familje.
Qmimi: 350 euro

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
+377 (44) 77 77 90
+377 (44) 132 995
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »