SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera per zyre ose banim ne Dardani
Çmimi fillestar :
€300.00
Ju kurseni :
€50.00 (17% zbritje)
Çmimi :
€250.00 Çmimi rritet në €300.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:47
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
137936
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa me qera per zyre ose banim ne Dardani

Leshohet banesa me qera per zyre ose banim ne Dardani.
Banesa gjendet afer Albi Market .
Banesa eshte e madhe 80m2 gjendet ne katin e pare dhe posedon ,kuzhinen,sallonin dhe 2 dhoma te tjera,koridorin,banjon.
Banesa eshte e pamobiluar , eshte vetem ne parket.
Qmimi:300 euro.

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
+377 (44) 77 77 90
+377 (44) 132 995

e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Rr. Deshmoret e Kombit (D1 H3 Nr.6).
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »