SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne afersi te Postes se madhe.
Çmimi :
€56,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:57
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
137937
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne afersi te Postes se madhe.

Banesa gjendet ne katin e 8 (parafundit) dhe eshte shume mire e mobiluar.
Banesa eshte e madhe 60m2 dhe ka kete renditje:
Sallon,kuzhin,dhoma e gjumit,dhoma e femijeve, ballkon,shpajz.
Gjithashtu posedon nxemje qendrore nga Termokosi.
Banesa posedon liftin i cili punon24h dhe ka parking .
Pamjen e ka nga Ulpiana.
Lista poseduese dhe dokumentacioni jane ne gjendje te rregullt.
Ne dokmenta shenon 54m2 mirepo neto jane 60m2.
Cmimi i negociueshem. Mundesi e pageses me keste deri ne muajin Mars
Qmimi: 56 500 euro

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
+377 (44) 77 77 90
+377 (44) 132 995
e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Rr. Deshmoret e Kombit (D1 H3 Nr.6).
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »