SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne objektin e Princeshes
Çmimi :
€52,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:10
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
137938
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne objektin e Princeshe

Shitet banesa ne objektin e Princeshes ne Lagje te Spitalit.
Banesa eshte ne katin e 5 dhe eshte e madhe 75m2.
Banesa eshte teresisht e mobilume.
Banesa ka 2 dhoma gjumi,sallon,kuzhin,banjo , ballkon.
Qmimi: 700 per m2.
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »