SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 85m2 kati 1 Mati 1
Çmimi :
€63,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:00
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
137939
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen e Spitalit, (Afër Princeshës, te Instituti Gjyqsor), me siperfaqe 85m2, kati 1-rë. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë 2 dhoma të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është e gatshme per banim, ka ujë 24H, ka lift, parking rrugor, kontrata bëhet te Noteri. Ndërtim i Art Konstrakshën.


Ndertim i ri.
Çmimi: 63.000€.

+377/ 44443349 (VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »