SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BANESA (Penthouse) në Arbëri
Çmimi :
€175.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
220 m²
ID e produktit :
137949
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Hapësira e mjaftueshme e banimit dhe pamja fantastike e bëjnë edhe më të veqantë mënyrën e jetesës!

Jeni në kërkimi të një Penthouse?

Mendoni të jetë diqka më extra dhe të plotësoj kërkesat e juaja?

Shitet BANESA (Penthouse) në Arbëri afër Komunës së Re, në
objektin e “Tregtisë”

Posedon:
• 224m2,
• Kati 8,
• 3 Dhoma gjumi,
• Sallon me kuzhinë,
• Shpajz,
• 2 Banjo,
• Wc,
• 2 Ballkona,
• Depo në Bodrum,
• Garazhë,
E renovuar dhe mobiluar tërësishtë,
Çmimi 175.000Є.
Nëse mendoni se oferta jonë është në interesin tuaj, na kontaktoni në nr. Tel, +37745/888-488, +37744/49/260-075, +37744/49/118-380, 038/241-999.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »