SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
*URGJENT* Shitet banesa ne Veternik, 85m²
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
137952
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet #banesa ne #Veternik, afer spitalit Amerikan.

#Banesa ka kete renditje:

1 x Sallon ( 21.33 m²)
1 x Kuzhine (5.05 m²)
2 x Dhome Gjumi (14.06 m² dhe 12.15 m²)
1 x Koridor (12.96 m²)
1 x Banjo (3.80 m²)
1 x WC (1.97 m²)
TOTAL = 84.89 m²

Teknika e ndërtimit të Objektit është me standarde të rregulluara sipas Ligjit të ndërtimit Europian:

• Fasada termike është e inspiruar nga stili BAROK.

• Muret e jashtme kanë trashësi 35cm, dhe përmbajnë këto shtresa: #Blloku 25cm, lesh guri 10 cm, fasada dekoruese e inspiruar ose tulla te kuqe

• Muratimi ndarës ndërmjet banesave me trashësi 30cm përmban këto shtresa: Blloku 12cm, izolimi zanor 2cm, blloku 12cm dhe suvatimi në të dy anët me nga 2cm.

• Muratimi ndarës akustik brenda banesës me trashësi 16cm, blloku 12cm dhe suvatimi në të dy anët me nga 2cm.

• Konstruksioni mes-katësh me izolim termik dhe zanor.

• Ashensorë panoramik (xhami) të prodhuesit Gjerman me shpejtësi të madhe.• Granit natyral në shkallë dhe korridore të përbashkëta të pjesës së brendshme.

• Dyert e #Banesave janë dyer të blinduara Italiane me kualitet të lartë.

• Dyert në Dhoma të standardeve të larta Gjermane.

• Dritaret në tërë kompleksin janë me 3 goma dhe 2 xhama termik, me Low-E xham.

• Dritaret përmbajnë roleta me fletëza alumini termik.

• Keramika është e klasit të parë dhe sanitari moderne,

• Ujë të garantuar 24h me depozita lokale, shtypja e rregulluar edhe me pompa digjitale.

• Rrejti i #telefonisë, #internetit dhe kabllovikut.

• Monitorimi i #kamerave në hapësirat publike.

• Qasje nga hyrja në #Banesë me interfon modern.

• Objekti është i projektuar të plotësojë të gjitha standardet më të larta

Objekti perfundon ne Janar 2018
Informata rreth publikuesit
Festim
Prishtinë
+37744111939
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »