SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre me qira n'qender afer parlamentit te Kosoves!
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:15
Madhësia :
30 m²
ID e produktit :
137953
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet hapesire afariste me qira ne qender te qytetit.Lokali ka ne dispozicion 30m2,posedon wc,parking per veture para lokalit.Lokali eshte i sapo renovuar dhe eshte i pershtatshem per shume veprimtari biznesore.Informata 044 249 654(viber) ose 045 980 111(viber)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »