SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa(Shitet Urgjent Banesa me 99.5m2)260/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:31
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
137957
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa prej 99.5m2 ne rrugen Rizah Goga.
Banesa eshte ne katin e 3 me dy dhoma gjumi sallon kuzhine banjo dhe ballkon.E gatshme per banim me qelsa ne dore.
Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com  Email: ringa1@live.de FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga  Shitjen e mundson Agjencioni Ringa Nr kontaktues: 045 606 103.
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »