SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOHET BANESA ME QERA DARDANI (LAKRISHT)
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
137961
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera , banesa ka 2 dhoma + kuzhina , ka 65m dhe ka nje panoram te shkelqyshme , gjithashtu posedon nxemjen qendrore. Per me teper me kontaktoni. Ju falemidnerit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Iris
Prishtinë
044787787
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »