SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BANESA në Bregun e Diellit, lagjja Mati 1
Çmimi :
€87,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Janar
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
83 m²
ID e produktit :
137962
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kërkoni banesë por mundësia për parking mendoni që nuk ekziston apo është e kufizuar?

Atëherë ne kemi zgjidhje tjetër, banesa po, + mundësia e parkimit të dy veturave!

Njëkohësishtë i shikoni dhe fotot, vlerësojeni a është në interesin tuaj!

Shitet BANESA në Bregun e Diellit, lagjja Mati 1, e ndërtuar nga Kompania “Tregtia”

Posedon:

• 83m2,
• Kati 10,
• 2 Dhoma gjumi,
• Sallon me kuzhinë,
• Banjo,
• Ballkon,
• +2 Garazha,

E renovuar dhe mobiluar,

Çmimi 87.000Є.

Nëse mendoni se oferta jonë është në interesin tuaj, na kontaktoni në nr. Tel, +37745/888-488, +37744/49/260-075, +37744/49/118-380, 038/241-999.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »