SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë 87m2 në shitje në Emshir, Lesna Riera.
Çmimi :
€69,600.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:39
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
87 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
137974
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 87m2 në shitje në Emshir, Lesna Riera.
Banesa gjendet në lagjen Emshir/Kalabria, në kompleksin Riera të ndërtuar nga kompania e ndërtimit Lesna, banesa është e re dhe është në katin e VIII-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon me kuzhinë
2. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. WC
2. Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
049/636-333 ; 044/636-334
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).
Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »