SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET TOKA NE BERNICE TE EPERME
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '16
Madhësia :
540 m²
ID e produktit :
138002
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet parcela me siperfaqe 5.4 ari. E pershtatshme per ndertim, posedon sistemin e ujesjellsit, kanalizimit, energjise elektrike dhe gjithe infrastrukturen percjellese. Qasja ne parcele 250m nga rruga e asfaltuar. Te interesuarit te lajmrohen ne numrat e larte shenuar ne cdo kohe.
Informata rreth publikuesit
Shend
Prishtinë
044120086
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »