SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA NE LAGJE SPITALIT-TE AVNI GJAKOVA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:51
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
138037
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen ne Lagjen e Spitalit me saktesishte te banesat e Avni Gjakoves. Banesa gjindet ne katin e I eshte e mobiluar dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dhome gjumi
koridor
teras
banjo

Cmimi diskutohet...

Ofertat tona mund t'i shihni edhe ne zyren tone dhe ne facebook: Bledi Estate
Telefon: 044 968 171
049 838 866
E-maili: bledi-estate@hotmail.com
Viber: +386 49 838 866
Informata rreth publikuesit
BLEDI ESTATE
Prishtinë
044 968 171
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »