SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Dardani_pamje shume te mire
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
138038
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira , banesa eshte ne gjendje te rregullt , eshte ndertim i ri , banesa ka pamje shume te mire ,ka siguri te plote se banesa vezhgohet me kamera, banesa ka edhe nxemje qendrore nga termokos
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 300 euro

Kontakt_whatsApp_Viber:
045/ 19 00 19
044/ 124 677
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »