SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BANESA në Qendër, përballë Qendrës së Regjistrimit
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Janar
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
138039
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Të interesuar për Ofertë në qendër si dhe për ndërtim të vjetër?

Ndërtim i vjetër, po ashtu në Qendër, sjellim Ofertë e radhës për ti plotësuar kërkesat tuaja.

Shitet BANESA në Qendër, përballë Qendrës së Regjistrimit

Posedon:

• 64m2,
• Kati III,
• 2 Dhoma gjumi,
• Sallon me kuzhinë,
• Banjo,
• Ballkon,

E mobiluar,

Çmimi 95.000Є.

Nëse mendoni se oferta jonë është në interesin tuaj, na kontaktoni në nr. Tel, +37745/888-488, +37744/49/260-075, +37744/49/118-380, 038/241-999.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »