SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY SHITET BANESA MATI 1
Çmimi :
€115,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:52
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
118 m²
ID e produktit :
138043
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa
Qytetin : Prishtinë
Lagje : Mati 1 ( rr. Muharrem Fejza )
Kati : Gjashtë ( VI )
Sipërfaqja : 118 m2 .
Renditja :
* Tri dhoma gjumi
* Salloni me kuzhinë
* Koridori
* Dy banjo
* Dy ballkona .
( E pa shfrytëzuar dhe e mobiluar komplet )
Çmimi : 115.000 €
Tel : 044 260 024
Tel : 049 349 305
Email : info@vrestate.info
Për qdo informatë shtesë vizitoni www.vrestate.info/ 
Rr. Qamil Hoxha Bl-4-Hy,1 - Nr 5
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »