SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia 350m2 ne Qender te qytetit
Çmimi :
€270,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:07
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Viti i ndërtimit :
2004
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
138046
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 3 kateshe 350m2 ne 1.03 ari vend, me 2 lokale ne qender te qytetit. Objekti gjindet menjehere mbrapa Sllovenia Sportit, eshte renovuar teresisht, i pershtatshem per jetese, eshte i leshuar me qera komplet. Objekti ka kete perberje;
Bodrumi 80m2
Kati i pare: 2 lokale, njeri 55m2 dhe tjetri 35m2.
Kati i dyte: salloni i madh, kuzhina dhe trapezaria ndaras, dhome e gjumit, banjo, 2 ballkona.
Kati i trete: 4 dhoma gjumi, banjo, 2 ballkona.
Qmimi eshte 270.000 euro, qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +37744 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »