SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepija ne gjilan Kodi (390/16)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
138047
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni jeti shpk ka ne shitje shtepijen ne gjilan e cila eshte te ordinanca e Doktor kocit ne Gjilan.
Shtepija ka keto.
1.sallon me kuzhin.
2.Dhoma gjumi.
1. Banjo.
1.Garazhd, Ka dhe gjysem podrumi.
Ka nxemje qendrore, bunar dhe uje sjells.

Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr:
+38649217979
+38649594343
+37745965858

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Ju Mirepresim ne Agjensionin:
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »