SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne qender te qytetit!Delta
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:59
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
138051
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira ne qender te qytetit mbrapa teatrit kombetar.Banesa ka ne dispozicion dy dhoma te gjumit dhe dhome dite.Eshte e pavlefshme per studenta.Cmimi 300 euro.Kontakti 045 980 111 (viber) ose 044 249 654 (viber)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »