SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qira Dragodan
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:00
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
138055
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepija me qira Dragodan
Rruga Selim Berisha

tri dhomshe
Nje dhom gjumi
Sallon
Kuzhin te ndar
Kati i I-pare nuk banon askush dhe nuk leshohet per qira
Çmimi: 180
Informata rreth publikuesit
Metro Realty
Prishtinë
045478477
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »