SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Lokali ne Dardani me siperfaqe 70m2!Delta
Çmimi :
€355,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:26
Madhësia :
230 m²
ID e produktit :
138070
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Lokali ne Dardani me siperfaqe 70m2 me flet poseduse ndersa 230m2 jan te shfrytezueshme, lokali posedon edhe podrum po ashtu edhe nen kulem si dhe taras, posedon edhe Kuzhin me gjitha elementet Perkatse, e gatshme per Restaurant, Pranoj edhe Kompenzim ndonje Vetur (modele i ri)
qmimi 355.000e
Informata:049 384 773 ose 044 249 654
Kontaktoni nga ora 10:00 deri 20:00

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook
Agjensioni Për Patundshmëri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »