SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa e Mobiluar ne Vushtrri
Çmimi :
€43,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
116 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
138077
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa e mobiluar ne vushtrri
ka 3 dhoma gjumi , banjo , ballkon , kuzhine , sallon .
Gjendet afer emona city katin e 4 po ashtu ka edhe ashensor .
ka 116 m2 per me shum foto dhe detaje me kontaktoni ne numer
+377-44-787-329
Informata rreth publikuesit
Arber
Vushtrri
+37744787329
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »