SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY SHITET BANESA FUSHË KOSOVË
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:55
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
93 m²
ID e produktit :
138108
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e cila gjendet në qytetin : Fushë Kosovë( te shkolla Mihajl Grameno , mbrapa Albi Market ), kati : Dytë ( II ) , sipërfaqja : 93 m2 .
Banesa posedon : dy dhoma gjumi , salloni me kuzhinë koriodori ,banjo , ballkoni dhe shpajzi .
Cmimi me marrveshje.
Tel : 044 361 782
Tel : 049 349 305
Email : vrrealestateagency@hotmail.com
Për qdo informatë shtesë vizitoni www.vrestate.info/ 
Rr. Qamil Hoxha Bl-4-Hy,1 - Nr 5
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »