SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 50m2 ne Ulpiane mbrapa AAK!Delta
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
138110
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 50m2 ne Ulpiane mbrapa AAK, posedon Dhom gjumi, dhom dite me kuzhine, banjo, ballkon, ndodhet ne katin e dyte dhe shitet e mobiluar
qmimi 65.000(i diskutueshem)
info: 045980111(viber) & 044249654(viber)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »