SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY SHITET BANESA LAGJE E MUHAGJERËVE
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:47
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
138111
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e cila gjendet në qytetin : Prishtinë , lagje e Muhagjerëve , kati : Katër ( IV ), sipërfaqja : 60m2 .
Banesa posedon : Një dhome gjumi ,sallonin me kuzhine , koridori dhe banjo .
Cmimi 850 € m2.
Tel : 044 300 089
Email : info@vrestate.info
Për qdo informatë shtesë vizitoni www.vrestate.info/ 
Rr. Qamil Hoxha Bl-4-Hy,1 - Nr 5
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »