SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 51m2. Kati 1. Lagjja e spitalit. Te SUPER VIVA.
Çmimi :
€38,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:55
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
51 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
138113
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon sallon dhe kuzhine.
Dhome gjumi.
Sallon dhe kuzhine.
Pamjen ne lindje.
Qelsat dorzohen ne mars-prill 2017.
Marrveshja behet te noteri.
044601786
Informata rreth publikuesit
Petrit
Prishtinë
044601786
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »