SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 60m2. Kati 1. E GATSHME
Çmimi fillestar :
€750.00
Ju kurseni :
€60.00 (8% zbritje)
Çmimi :
€690.00 Çmimi rritet në €750.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
138117
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Posedon dhome gjumi.
Qendrim ditor dhe kuzhine.
Banjo.
Korridor.
E gatshme per banim.
Marrveshja behet te noteri.
044601786
Informata rreth publikuesit
Petrit
Prishtinë
044601786
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »