SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet banesa me qera 48m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:50
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
48 m²
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
138118
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banesa me qera 48m2

Ipet banesa me qera, 1dhomeshe dhe kuzhine.
Banesa eshte e mobiluar komplet.
Kati III.
Banesa gjendet ne Lagjen Bojanina, Gjilan.

Cmimi sipas marreveshjes.

Per info shtese:
+377 44 945 139
ecostandard@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
ECO STANDARD
Gjilan
044 945 139
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »